Problémy

Diskusní téma: Problémy

Datum 07.02.2010
Vložil milanekprek
Titulek Re: Fiat 500

Žádný takový auto kromě mopedaut neni. Fiat 500 spadá do skupiny B1 od 17 let.

Datum 07.02.2010
Vložil Michal
Titulek Palivový filtr

Zadravim ,nevíte náhodou někdo číslo palivovýho filtru a výrobce do JDM motor dvouválec Yahmar nafta , jsou tam dva jeden mezi hadicema( ten mám novej )
a druhej je v plastové baňce a potřebuju vědět číslo na tým co tam je žádný číslo není. A ani podle rozměrů sem zatím nic nesehnal.
Dík. nadalek@centrum.cz

Datum 20.01.2010
Vložil Tom!k
Titulek Re: Re: problém s doklady

většinou je to třída lehkých čtyřkolek

Datum 12.12.2009
Vložil vojcek
Titulek problém s kopcy

zdravím, chtěl jsem dneska koupit aixam, ale když jsem ho jel projet tak strašně škubal a nerozjel se do mírného kopce. klínový řemen tam byl nový tak se chci zeptat jestli toto dělá každý aixam. dík za odpověď

Datum 18.12.2009
Vložil milanekprek
Titulek Re: problém s kopcy

Kup si novej variátorovej řemen a máš to vyřešený.

Datum 30.11.2009
Vložil Janička
Titulek Servis

Hledám někoho, kdo těmto autům rozumí v Libereckém kraji a nejbližším okolí. Mám s tím pořád problémy a v servisu kolikrát nevědí co s tím... Mám Microcar Virgo 3. Janicka.Da@seznam.cz

Datum 19.11.2009
Vložil MirasPs2
Titulek Problém s doklady a hůř jede

vlasním bellier vario,chtěl bych se poradit s někym kdo ho má mám problémi s doklady mám to na německých a potřebuju to přihlásit na české ale řikaj mi na technické že to nemá typové schválení,Poradíte mi někdo kde bych to přihlásil bez problému???A ještě jeden dotaz do kopce mi to moc nechce táhnout nevíte co by stim mohlo být??když je to trošku větší kopeček tak mi gto nechce vyjet???

Datum 03.12.2009
Vložil Petr
Titulek Re: Problém s doklady a hůř jede

Kte jízdě skontroluj stav spojky a řemenu,to změní hodně.Ale do kopce to nejede každemu,poměr výkon a hmotnost?

Datum 25.01.2010
Vložil Tom
Titulek Re: Problém s doklady a hůř jede

Mám stejný problém u Ligiera. Tím, že to nemá typové schválení, tak je to nepřihlásitelné, alespoň podle techniků na STK.

Datum 08.11.2009
Vložil Honza
Titulek Topení u Ambry

jednoduchá otázka: máté někdo zkušenost s vyndáním topení u Ambry, aniž by musel motor ven ??? Za případný praktický návod jeden velký dík!

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode