Problémy

Diskusní téma: Problémy

Datum 11.06.2010
Vložil aumirek
Titulek Re: ligier optima

tady bude rada těžká.Za prvé jak jsi přišel na to že nedobíjí a nedobíjí vubec nebo jen málo.Někdy stačí jen zkontrolovat a napnout řemen pokud tam ještě je i tohle se stává.Pak už jen záleží na tvé zručnosti coby eletrikář.Zkontroluj spoje včetně ukostření stačí i zaoxidovanej spoj.Pak mužeš ale to už musíš mít nějaké znalosti rozebrat altik a proměřit případně změřit diody s relém toho moc nenaděláš dá se sice také změřit ale to bys musel znát hodnoty.No a poslední možnost servis ale žádnej značkovej

Datum 16.05.2010
Vložil Klába
Titulek ND Díly...

Ahoj,chlapci...chci se zeptat nemáte nekdo přední sedačky do Aixama?A čelní sklo?To je jenomtak mimo:-)Díky muj e-mail:vvvetrelec@seznam.cz

Datum 23.05.2010
Vložil Houska
Titulek Re: ND Díly...

Mohl bych ti nabídnout sportovní sedačky...

Datum 27.05.2010
Vložil Klába
Titulek Re: Re: ND Díly...

Ahoj,...tak mi je prosím poslete na e-mail:vvvetrelec@seznam.cz Díky

Datum 15.04.2010
Vložil Novak , Karel
Titulek LIGIER 50 (OPTIMA)

Dobrý den,měl bych zájem o ligiera 50 z r 1989.Chtel jsem se zeptat jestly s tím někdo nemáte zkušenosti a , také kde by se dalo toto auto sehnat , uz parkrat jsem gho videl na aukru , do 10 tis.korun , vic penez na moped auto nemam max . 10 ,12 tis ...Ted uz ho nemohu sehnat ...Dekuji (chci levne mam ho jen na jezdeni po Sternberku , tj.malé město :-) )

Datum 15.04.2010
Vložil Honza
Titulek Re: LIGIER 50 (OPTIMA)

Můžu ti jen doporučit - honem rychle pryč!!!
Moped auto a v tomto věku? to je humor! Seženeš ho bez problému a mladší, ale uvědom si, že do něj vrazíš na opravách velký prachy a to i v případě, že si to budeš dělat sám. Raději připlať a budeš v klidu- teda teoreticky, neboť u těchto vozů není velký kilometrový proběh.
No ale jestli si chceš namlátit hubu? I tím se všichni učíme a sbíráme zkušenosti, mne z toho nevyjímaje.
zatím čus a hodně zdaru

Datum 16.04.2010
Vložil milanekprek
Titulek Re: Re: LIGIER 50 (OPTIMA)

100% souhlasím

Datum 19.04.2010
Vložil Novak ,Karel
Titulek Re: Re: Re: LIGIER 50 (OPTIMA)

A jake se da tedy sehnat nejlevnejsi mooped auto ??

Datum 10.04.2010
Vložil Karel
Titulek Poradit o koupi vozitka

Když tak napište na Bengo32@seznam.cz

Datum 10.04.2010
Vložil Karel
Titulek Poradit o koupi vozitka

Zdravim
Chtěl bych se vas zeptat chci si pořídit Ligier nova benzín je v tom rozdíl než nafta jestli je to například hlučnější nebo vic poruchoví??
A ještě jestli je to pomalejší než naftoví sice vim že to vic jak 45Km/hod nemá jezdit ale kámošovi to jezdi něco přes 70km/hod tak jestlit tady to jezdi taky nejka tak třeba??
Když tak výkon je 5kW (7PS) objem 50ccm jako každy.
A nevadí tomu že to ma nalítáno 41 000Km nebo už to je špatný??
A rok 2002.

Děkuju za odpověd
Jinak dobrý stránky :-)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode